Krtkovanie Hamuliakovo

Krtkovanie – ─Źistenie upchat├Żch odpadov a kanaliza─Źn├ęho potrubia v Hamuliakove a okol├ş NONSTOP 24/7

_

Havarijn├í slu┼żba | Krtkovanie Hamuliakovo NONSTOP
Lacno ÔłÜ R├Żchlo ÔłÜ Kvalitne ÔłÜ

Krtkovanie - ─Źistenie odpadov a kanaliz├ície v Bratislave - Havarijn├í slu┼żba

M├íte upchat├ę kanaliza─Źn├ę potrubie a potrebujete ho vy─Źisti┼ą ? Vortech s.r.o. vyrie┼íi v┼íetky Va┼íe probl├ęmy s neodtekaj├║cim odpadom…

Upchat├Ż odpad? Neodtek├í V├ím odtok v kuchyni alebo k├║pe─żni? Nevyp├║┼í┼ąa pr├í─Źka ani um├Żva─Źka riadu. Upchat├ę WC – z├íchod, bidet, va┼ła alebo sprchov├Ż k├║t?

V ka┼żdom dome, byte alebo hocijakej inej nehnute─żnosti sa z ─Źasu na ─Źas stane, ┼że sa upch├í odpadov├ę potrubie. Ak v┼íetky pokusy „dom├íceho“ krtkovania zlyhali, neodpor├║─Źame u┼ż ─Ća─ż┼íie pokusy prepchatia kanaliz├ície. V taktej to situ├ícii prich├ídzaj├║ na rad profesion├íli.

Krtkovanie Hamuliakovo od firmy Vortech s.r.o. pon├║ka profesion├ílne ─Źistenie kanaliz├ície a odpadov├ęho potrubia profesion├ílnou technikou. Sme pripraven├ş na ka┼żd├Ż typ a ve─żkos┼ą potrubia. Men┼íie priemery potrub├ş krtkujeme elektromechanick├Żm krtkom a va─Ź┼íie priemery kanaliz├ície ─Źisti├şme vysok├Żm tlakom – tzv. hydro─Źistenie kanaliz├ície.

Obidva tie typy krtkovania zaistia pln├Ż prietok a zabr├ínia ─Ćal┼íiemu znehodnoteniu odpadov├ęho potrubia.

Hlavnou pr├ş─Źinou zanesenej kanaliz├ície s├║ r├┤zne usadeniny: vlasy, zvy┼íky mydla alebo tuk. Hromadia sa v potrub├ş a vy si to ani nem├┤┼żete v┼íimn├║┼ą. K├Żm sa probl├ęm prejav├ş, zvy─Źajne je neskoro. Odborn├ę krtkovanie a ─Źistenie odpadov vytiahne z potrubia ne─Źistoty a odstr├íni nepr├şjemn├Ż z├ípach.

Ak ani tieto 2 sp├┤soby profesion├ílneho krtkovania neuvo─żnia ─Źist├Ż prietok kanaliz├ície – potom s├║ v potrub├ş pevnej┼íie usadeniny ako napr. mo─Źov├Ż kame┼ł, prerasten├ę korene, zatvrdnut├í malta, sadra, bet├│n, lepidl├í a pod. Na prerazenie t├Żch tvrd├Żch usaden├şn poskytujeme odborn├ę fr├ęzovanie kanaliz├ície.

Krtkovanie Hamuliakovo - profesion├ílna technika na ─Źistenie upchat├Żch odpadov

Na efekt├şvne prepl├íchnutie kanaliz├ície nepotrebujete chemik├ílie, ale profesion├ílnu techniku. Pou┼ż├şvame motorov├║ tlakov├║ ─Źisti─Źku RIDGIT KJ-3100, ktor├í sa hod├ş na potrubia s priemerom 50 a┼ż 300 mm. Jej silu vyu┼żijete v dom├ícnostiach, komer─Źn├Żch a priemyseln├Żch objektoch. Vodn├í ─Źisti─Źka s ─żahkou a pru┼żnou hadicou exceluje v─Ćaka skuto─Źn├ęmu pracovn├ęmu tlaku 2610 psi (180 barov) a prietoku 60 l / min.

 • na elektromechanick├ę krtkovanie pou┼ż├şvame mechanick├Ż krtkov RIDGIT K-60, K-45, REMS ─Źisticka
 • na vysokotlakov├ę hydro─Źistenie kanaliz├ície disponujeme vysokotlakov├Żm ─Źisti─Źom RIONED Aquajet s tlakom 180 barov a prietokom 60 l / min.

Na┼íe slu┼żby ÔÇô R├Żchlo Ôťô Odborne Ôťô V├Żhodne Ôťô

R├Żchly z├ísah, odborn├ę rie┼íenie probl├ęmu a v├Żhodn├ę ceny. To s├║ piliere, na ktor├Żch stoj├ş n├í┼í pr├şstup k z├íkazn├şkovi. Bohat├ę sk├║senosti n├ís nau─Źili, ┼że okrem maxim├ílneho nasadenia a priate─żsk├ęho vystupovania sa oplat├ş venova┼ą klientovi nie─Źo navy┼íe. Pridan├║ hodnotu. Preto pon├║kame aj bezplatn├ę poradenstvo, aby ste sa nabud├║ce vyhli upchat├ęmu odpadu.

Krtkovanie - prepch├ívanie odpadov elektrick├Żm krtkom v Hamuliakove

Krtkovanie je elektromechanick├ę ─Źistenie potrubia pomocou oce─żov├Żch ┼ípir├íl a nadstavcov. Krtkujeme kanaliz├ície, byty, domy, ubytovne, hotely, kaviarne a re┼ítaur├ície, zdravotn├şcke zariadenia ─Źi ┼íkoly. Touto ├║─Źinnou met├│dou vy─Źist├şme WC, um├Żvadl├í, kuchynsk├ę drezy, vane a sprchov├ę k├║ty, v├Żlevky, piso├íre, bytov├ę st├║pa─Źky, domov├ę pr├şpojky, da┼ż─Ćov├ę zvody a odtokov├ę pr├şpojky.

Vysokotlakov├ę ─Źistenie upchatej kanaliz├ície (hydro─Źistenie odpadov├ęho potrubia)

Vysokotlakov├ę ─Źistenie odpadov zabezpe─Ź├ş pln├Ż prietok kanaliz├ície r├Żchlo a jednoducho. Sp├Ątn├ę ┼ąahanie hadice preraz├ş ne─Źistoty v potrub├ş, a z├írove┼ł vy─Źist├ş steny od usaden├şn. Toto krtkovanie vytv├íra v├íkuum, tak┼że aj ods├íva usadeniny z potrubia. K dispoz├şcii m├ím r├┤zne druhy trysiek – pre konkr├ętny typ pre─Źis┼ąovania kanaliz├ície. Tento typ ─Źistenia dlhodobo prispieva k spr├ívnemu chodu kanaliz├ície a v├Żrazne predl┼żuje jej ┼żivotnos┼ą..

Havarijn├í slu┼żba Hamuliakovo NONOSTOP 24/7

Potrebujete okam┼żite rie┼íi┼ą havarijn├Ż stav? Na┼ía poruchov├í slu┼żba je k dispoz├şcii nonstop. V├Żjazd rob├şme do 60 min├║t. Oprav├şme a vymen├şme WC (Geberit), n├ídr┼żku, splachova─Ź a nap├║┼í┼ąac├ş mechanizmus. Namontujeme a oprav├şme bat├ęrie. Zabezpe─Ź├şme v├Żmenu sif├│nov, ventilov a pr├şvodn├Żch had├şc. Zapoj├şme dom├íce spotrebi─Źe (voda, odpad). K dispoz├şcii m├íme vlastn├Ż sklad, tak┼że v pr├şpade hav├írie rozvodov vody alebo kanaliz├ície, m├íme v┼íetko potrebn├ę pre ich opravu k dispoz├şcii aj cez noc, v├şkendy a sviatky. S na┼íou havarijnou slu┼żbou nemus├şte na ni─Ź ─Źaka┼ą !

Dom├íce spotrebi─Źe neopravujeme!

Monitoring potrubia kanaliz├ície ÔÇô kontrola odpadu kamerou v Hamuliakove

Aby ste predi┼íli ne─Źakan├Żm poruch├ím potrubia, potrebujete pozna┼ą jeho re├ílny stav. Ne─Źakajte, k├Żm sa probl├ęm naplno prejav├ş. Nechajte si preveri┼ą odpad ┼ípi─Źkovou monitorovacou kamerou. Monitoring kanaliz├ície vyu┼żijete na zistenie aktu├ílnych alebo hroziacich por├║ch. Kamerou presk├║mate technick├ę detaily potrubia, odhal├şte nedostatky a ich pr├ş─Źinu. Kontrola odpadu kamerou zist├ş probl├ęm v ka┼żdej kanaliz├íci ÔÇô r├Żchlo, spo─żahlivo a efekt├şvne.

Kamerov├ę sk├║┼íky potrubia sl├║┼żia aj na konzult├íciu vhodn├ęho odborn├ęho z├ísahu. Pod─ża ├║rovne zne─Źistenia alebo deform├ície vyhodnot├şme, ak├ę rie┼íenie potrebujete.

Na monitorovanie potrubia pou┼ż├şvame profesion├ílnu techniku:

Trasovanie a lokaliz├ícia kanaliza─Źn├ęho potrubia v Hamuliakove

Trasovanie a lokaliz├ícia potrubia v├ím zabezpe─Źia presn├ę vyt├Ż─Źenie trasy a h─║bky kanaliz├ície. Objav├şte smer, ktor├Żm vedie, n├íjdete kanaliza─Źn├ę pr├şpojky, vyhodnot├şte rizikov├ę ├║seky a zist├şte pr├şpadn├║ poruchu. V zemi aj na povrchu.

Tieto slu┼żby sa v├ím z├şdu, ke─Ć potrebujete skontrolova┼ą stav potrubia, alebo nem├íte k dispoz├şcii jeho projektov├║ dokument├íciu. Dokumenty ─Źasto ch├Żbaj├║ star┼í├şm budov├ím, priemyseln├Żm objektom a pozemkom. Ak neviete, kadia─ż sa tiahne kanaliz├ícia, skomplikuje v├ím to celkov├║ rekon┼ítrukciu, opravu men┼í├şch nedostatkov, b├║racie a v├Żkopov├ę pr├íce.

Trasovanie je efekt├şvny sp├┤sob, ako ur─Źi┼ą tvar a ┼ítrukt├║ru potrubia vr├ítane pr├şpojok, kolien, rev├şznych ┼í├ícht a in├Żch prvkov. Disponujeme ┼ípi─Źkovou technikou na vytrasovania potrubia:

Oprava kanaliz├ície - po┼íkoden├ęho (prasknut├ęho) potrubia v Hamuliakove

Na┼ía firma sa ┼ípecializuje na opravu kanaliza─Źn├Żch a vodovodn├Żch potrub├ş. Disponujeme vlastnou technikou na v├Żkopov├ę pr├íce a vlastn├Żm skladom – havarijn├ę opravy vieme realizova┼ą aj cez noc, v├şkendy a ┼ít├ítne sviatky. Komplexn├ę opravy na k─ż├║─Ź aj s kompletn├Żmi fin├ílnymi ├║pravami – ─Źi u┼ż sa jedn├í o bet├│novanie, asfaltovanie a pod.

 • oprava po┼íkoden├ęho potrubia
 • oprava prevalenej kanaliz├ície
 • oprava popraskan├ęho potrubia
 • komplexn├ę opravy vodovodnej siete

Sme spo─żahliv├Ż partner na odborn├ę a bezpe─Źn├ę realiz├ície v├Żkopov├Żch pr├íc.

In┼ítalat├ęr / vodoin┼ítalat├ęr v Hamuliakove. Kvalitn├ę vodoin┼ítalat├ęrske pr├íce

Slu┼żby kvalitn├ęho in┼ítalat├ęra / vodoin┼ítalat├ęra sa v├ím z├şdu v r├┤znych havarijn├Żch situ├íci├ích. V r├ímci na┼íej vodoin┼ítala─Źnej ─Źinnosti in┼ítalujeme vodovodn├ę potrubia a vodovodn├ę pr├şpojky. Na┼ía firma nielen in┼ítaluje kanaliza─Źn├ę a vodovodn├ę potrubia, vodovodn├ę pr├şpojky, ale aj montujeme koncov├ę zariadenia ako napr. um├Żvadla – drezy, vane, sprchov├ę k├║ty, bat├ęrie a podobne.

Ako pracujeme pri ─Źisten├ş upchat├ęho potrubia

Krtkovanie - ─Źistenie odpadov - po Po krtkovan├ş
Krtkovanie - ─Źistenie odpadov - pred Pred krtkovan├şm

Vortech s.r.o. pon├║ka komplexn├ę slu┼żby v oblasti kanaliza─Źn├Żch a vodovodn├Żch siet├ş

_
 • Fr├ęzovanie kanaliza─Źn├ęho potrubia od tvrd├Żch usaden├şn
 • Monitoring kanaliz├ície
 • Lokaliz├ícia kanaliz├ície
 • Trasovanie kanaliz├ície
 • Oprava kanaliz├ície a vodovodn├ęho potrubia
 • V├Żkopov├ę pr├íce vlastnou technikou

Ak├í je cena za ─Źistenie odopadov? N├í┼í cenn├şk krtkovania ÔÇô mo┼żnos┼ą platby kartou

Cena sa sklad├í z poplatku za v├Żjazd, mno┼żstva odvedenej pr├íce, a pr├şpadne poplatku za materi├íl. Dopredu ju s vami dohodneme na mieste po obhliadke. Neskr├Żvame ┼żiadne poplatky a cenu umelo nenav├Ż┼íime.

Krtkovanie Hamuliakovo a okolie

Byty a rodinn├ę domy: Fixn├í cena do d─║┼żky potrubia 10 metrov. Nad 10 metrov r├ítame ka┼żd├Ż za─Źat├Ż meter.

Vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície

Cena z├ívis├ş od priemeru potrubia, po─Źtu vy─Źisten├Żch metrov a stup┼ła zne─Źistenia.

Krtkovanie Hamuliakovo - Havarijn├í slu┼żba

Volajte NONSTOP 0940 532 777

Krtkovanie Hamuliakovo Vortech s.r.o. | Recenzie našej práce

Vortech ┬«´ŞĆ | Krtkovanie - ─Źistenie odpadov a kanaliz├ície| Monitoring, lokaliz├ícia, trasovanie potrub├ş | Oprava a v├Żmena potrubia vodovod a kanaliz├ícia | Havarijn├í slu┼żba (VODA) NONSTOP 24/7 IconVortech ┬«´ŞĆ | Krtkovanie - ─Źistenie odpadov a kanaliz├ície| Monitoring, lokaliz├ícia, trasovanie potrub├ş | Oprava a v├Żmena potrubia vodovod a kanaliz├ícia | Havarijn├í slu┼żba (VODA) NONSTOP 24/7

Bar├│nka 1

4,9 33 reviews

 • Avatar Jitka Fischerov├í ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred mesiacom
  EIN MANN - EIN WORT = VORTECH !!!
  ( z nem─Źiny: Slovo rob├ş mu┼ża )
  Nad┼íen├í som !!! S ├║ctou a s obdivom ─Ćakujem za V├í┼í pr├şstup a vynikaj├║co uroben├║ pr├ícu .
  P├ín B├í┼íek ( ved├║ci firmy ) pri┼íiel na obhliadku dve hodiny po na┼íom telefonickom rozhovore a dal slovo mu┼ża-odborn├şka, ┼że vie ako na to a pr├ícu urob├ş . Hne─Ć navrhol rie┼íenie s t├Żm, ┼że jeho firma disponuje dobrou vlastnou technikou a pou┼ż├şva kvalitn├ę materi├íly. E┼íte v ten ve─Źer poslal predbe┼żn├║ kalkul├íciu s rozpisom polo┼żiek a s cenou pl├ínovanej pr├íce .
  Nemohli s├şce za─Źa┼ą ihne─Ć, lebo firma musela dokon─Źi┼ą pr├ícu v nemocnici. Ale mala som sa ohl├ísi┼ą o dva t├Ż┼żdne.
  V dohodnut├ę r├íno priviezli si pojazdn├║ diel┼łu , v┼íetko potrebn├ę a pustili sa do pr├íce . Rozbili ─Źas┼ą bet├│nu zb├şja─Źkou a mal├Żm "b├ígrikom" vyh─║bili 3 jamy. Potom vibrovacou "raketou", ─Źo vlo┼żili do vykopanej jamy, pretla─Źili tunel do ─Ćal┼íej jamy . Vzniknut├Żmi tunelmi prevliekli hadicu, ktorou vytvorili prepojenie od vodovodnej pr├şpojky s vodomerom a┼ż po ventil pr├şvodu vody do kotla v kotolni. Tak┼że nebolo treba rozb├şja┼ą bet├│n po celej d─║┼żke . S├şce s nap├Ąt├şm, ale ┼í┼ąastlivo a hladko sa podarilo raketu vies┼ą popod elektrick├ę k├íble ( ktor├ę ved├║ z domu ku elektromerom v plote ) a raketa sa objavila na dne jamy dos┼ą ─Ćaleko od r├║ry kanaliz├ície.
  Probl├ęm nastal iba so z├íkladov├Żm m├║rom domu v h─║bke jamy - z gar├í┼że do kotolne, na ktor├Ż nesta─Źil vrt├ík . Tak┼że p├ín B├í┼íek ihne─Ć poveril pracovn├şka, ktor├Ż i┼íiel k├║pi┼ą v├Ą─Ź┼í├ş vrt├ík. Dostato─Źn├Ż bol a┼ż vrt├ík o d─║┼żke jeden meter. Podarilo sa !!! Oblievalo ma ┼í┼ąastie, preto┼że u┼ż dva roky som oslovovala ─żud├ş a firmy , ─Źo som h─żadala, kto by si tr├║fol : v starom dome na kopoci, v ─Źasti Star├ę mesto Bratislava , urobi┼ą tento z├ísadn├Ż nov├Ż obchvat - zo ┼íachty s vodomermi , cez dvor do gar├í┼że , do kotolne a odtia─ż do bytu a odp├şli┼ą kone─Źne ten ob├ívan├Ż, hrdzav├Ż, star├Ż ventil a hrdzav├║ r├║ru, ─Źo po├┤vodne priv├ídzala vodu do domu a do n├í┼ího bytu . Sl├ívnostne sme teda spustili vodu novou cestou . Av┼íak r├íno som zistila, ┼że ide len tepl├í voda z kotla, pri─Źom studen├í voda sa odpojila . Jedine v kuchyni ( nad kotol┼łou ) studen├í voda i┼íla norm├ílne, preto┼że sme pred 12 rokmi urobili nov├║ kuchy┼łu . P├ín B├í┼íek sa len pousmial, ┼że ve─Ć vopred upozornil, ┼że i to sa m├┤┼że sta┼ą . Nemali sme toti┼ż k dispoz├şcii ┼żiaden v├Żkres .
  Tak┼że ihne─Ć pri┼íiel na nov├║ obhliadku, urobil nov├║ cenov├║ ponuku a nasleduj├║ci de┼ł sme pokra─Źovali pr├ícou v byte . Presved─Źili ma, ┼że netreba v┼Ľta┼ą dla┼żbu, ale ┼że urobia elegantn├Ż ┼żliabok pre nov├ę trubky hore v sten├ích . Pri tej pr├şle┼żitosti priniesli a osadili aj nov├ę wc.
  P├ín B├í┼íek ma milo dojal , ke─Ć namiesto p├┤vodn├ęho mas├şvneho z├íhradn├ęho ventilu - ako bonus priniesol nov├Ż vodovodn├Ż koh├║tik na mal├ę um├Żvadielko, s tyrkysovo-modr├Żm kovov├Żm kryc├şm kolieskom , ktor├Ż farbou elegantne lad├ş s ozdobnou listilou kachli─Źiek ­čÖé
  Takto sme spolu str├ívili dva t├Ż┼żdne na prelome okt├│bra a novembra 2020 .
  Za zmienku stoj├ş , ┼że vo v├Żsledn├Żch fakt├║rach boli dodr┼żan├ę sumy z cenovej ponuky .
  V├í┼żen├Ż p├ín B├í┼íek, mil├ş pracovn├şci firmy Vortech , zo srdca V├ím ─Ćakujem za Va┼íu pr├ícu , za to jedine─Źn├ę adrenal├şnov├ę dobrodru┼żstvo so ┼í┼ąastliv├Żm koncom , za nov├ę sk├║senosti s profesionalitou a s r├┤znymi odtienkami ─Źlove─Źiny .
  Prajem V├ím ve─ża zdaru , spokojn├Żch z├íkazn├şkov , hojnos┼ą zo skvel├Żch v├Żsledkov v tak potrebnej Va┼íej pr├íci a ve─ża ┼á┼ąastia v ┼żivote ­čÖé
  Jitka Sapara Fischerová
 • Avatar Gabriela Voln├í ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred mesiacom
  Ve─żmi pekne ─Ćakujem p├ínom z Vortechu, ktor├ş pri┼íli hne─Ć v de┼ł, kedy sme zistili poruchu na na┼íej kanaliz├íci├ş a dohodli sme sa na n├íslednej oprave prepadnut├ęho kanaliza─Źn├ęho potrubia pri na┼íom rodinnom dome . Oprava bola r├Żchla a kvalitne uroben├í napriek nie ve─żmi priazniv├ęmu chladn├ęmu po─Źasiu za ─Źo sme im v─Ća─Źn├ş. Vrele odpor├║─Źam ich profesion├ílny pr├şstup.
 • Avatar Robert Hutera ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 6 mesiacmi
  V s├║vislosti s opravou na┼íej domovej vodovodnej pr├şpojky sme oslovili viacer├ę firmy. Bohu┼żia─ż, ako to u┼ż v na┼íich kon─Źin├ích b├Żva, probl├ęmom bola v┼żdy komunik├ícia, dohodnutie z├ív├Ązn├ęho term├şnu, resp. nez├íujem.
  Pri firme Vortech s.r.o. bolo od za─Źiatku jasn├ę, ┼że m├íme do ─Źinenia s profesion├ílmi. Aj vzh─żadom na z├íva┼żnos┼ą poruchy (nedoplatok na vodnom v stovk├ích eur) prebehla obhliadka vr├ítane predbe┼żn├ęho rozpo─Źtu do 24 hod├şn a do ─Ćal┼í├şch 24 hod├şn aj samotn├ę za─Źatie pr├íc.
  Po otvoren├ş v├Żkopu sprev├ídzali pr├ícu aj komplik├ície, av┼íak tieto boli na mieste promptne vyrie┼íen├ę. Ke─Ć┼że firma disponuje vlastnou technikou, podarilo sa jej e┼íte v ten ist├Ż de┼ł poruchu odstr├íni┼ą, v├Żkop uzavrie┼ą a zabet├│nova┼ą.
  Kvalita, ├║stretovos┼ą, rozumn├í cena a spo─żahlivos┼ą. Jednozna─Źne odpor├║─Źame.
 • Avatar SECURITY Agency s.r.o. ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů 5 months ago
  Odpor├║─Źame - ve─żmi dobr├í havarijn├í slu┼żba. Mali sme upchat├Ż odpad - vy─Źistili v┼íetko dobre. N├ísledn├Żm monitoringom zistili, ┼że m├íme e┼íte nejak├ę probl├ęmy - v┼íetko bolo uroben├ę k maxim├ílnej spokojnosti. Cena bola viac ne┼ż prijate─żn├í. 100% Odpor├║─Źame a e┼íte raz ─Ćakujeme.
 • ÔÇö Pou┼ż├şvate─ż slu┼żieb Google ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 4 mesiacmi
  Odpor├║─Źame - ve─żmi dobr├í havarijn├í slu┼żba. Mali sme upchat├Ż odpad - vy─Źistili v┼íetko dobre. N├ísledn├Żm monitoringom zistili, ┼że m├íme e┼íte nejak├ę probl├ęmy - v┼íetko bolo uroben├ę k maxim├ílnej spokojnosti. Cena bola viac ne┼ż prijate─żn├í. 100% Odpor├║─Źame a e┼íte raz ─Ćakujeme.
 • Avatar Dominika Huterov├í ÔśůÔśůÔśůÔśůÔśů pred 8 mesiacmi
  Dobr├Ż de┼ł, nako─żko som sa stretla v minulosti s firmami s ktor├Żmi som bola ve─żmi nespokojn├í dala som na hodnotenia a recenzie z├íkazn├şkov a vybrala som si t├║to firmu. Ako sa uk├ízalo, urobila som dobre. S ich pr├ícou som bola maxim├ílne spokojn├í, mali profesion├ílny pr├şstup, r├Żchlu reakciu a po dokon─Źen├ş pr├íc vy┼íli v ├║strety s cenou k obojstannej spokojnosti. T├║to firmu ve─żmi kladne hodnot├şm a m├┤┼żem len odpor├║─Źit

Krtkovanie upchat├Żch odpadov v Senci

  S├║hlas├şm so spracovan├şm osobn├Żch ├║dajov.

  Ochrana autorsk├Żch pr├ív