Oprava kanalizácie je pre nás hračka | Špecializujeme sa na komplexné opravy kanalizačného a vodovodného potrubia na kľúč

_

Staviate nový dom a potrebujete vybudovať inžinierske siete pre vodu a kanalizáciu? Máte poškodené (popraskané, prevalené..) kanalizačné potrubie? Oprava kanalizácie a vodovodného potrubia od Vortech s.r.o. na kľúč za výhodné ceny. Sme spoľahlivý partner na odborné a bezpečné realizácie výkopových prác.

Oprava odpadového potrubia alebo vodovodnej siete? Poradíme si s každou závadou kanalizácie.

Opravy kanalizácie na kľúč od výkopových prác až po úpravu terénu – (asfaltovanie a pod.).

Vďaka nášmu kvalifikovanému tímu a vysoko-profesionálnej technike, zabezpečujeme kvalitnú montáž všetkých atribútov. VORTECH s.r.o. je jednou z mála spoločností, zabezpečujúcich havarijné služby, ktorá disponuje vlastným špičkovým vybavením, takže naši klienti sa nikdy nemusia báť nedostatku alebo nízkej kvality materiálu, nakoľko efektivita a precíznosť je pre nás kľúčová.

Máte prasknuté prívodné potrubie? Poškodenú kanalizáciu? Komplexná oprava kanalizácie na kľúč !


V prípade ak je poškodená kanalizácia nedostupné je potrebné vykonanie hĺbkových výkopových prác. Firma Vortech s.r.o. je komplexne pripravená na tieto havarijné situácie. Pre náš bager nie sú žiadne terénne podmienky problém – vieme sprístupniť poškodené časti potrubia v akomkoľvek teréne.K dispozícii máme vlastný dvojtonový Minibager Hyundai 18-9 s pásovou šírkou 100 až 120 cm. Na dovoz a odvoz materiálu sme vybavení vlastným stavebným kontajnerom – u nás sa nemusíte o nič starať.

 

Osádzame – montujeme kanalizačné šachty, plastové a betónové vodomerné šachty za výhodné ceny :


  • Kanalizačné šachtyKanalizačné šachty slúžia na prepojenie dvoch podomových prípojok do jedného kanalizačného potrubia či na odtekanie dažďovej vody z potrubí a rôznych budov.
  • Plastové vodomerné šachtyKeďže doba aj technika výrazne pokročili, môžeme pracovať s plastovou šachtou, ktorá má výrazne menší priemer. (Pohybuje sa od od DN 150 - po DN 1000) . Vďaka modernej technike, pri tomto druhu šácht, nie je nutný vstup osôb do jamy. Vodomerné šachty sa používajú pri ukladaní merných zariadení (napr. vodomer). Ich moderná technológia zaručuje jednoduchú montáž a umožňuje našim majstrom lepší, priam až bezproblémový prístup pri samotnej kontrole spomínaných zariadení.
  • Betónové šachtyV porovnaní s plastovými sú betónové o čosi problematickejšie. Pri betónových šachtách je nevyhnutný vstup majstrov do jamy, čo často znamená aj dlhšie trvanie odstránenia danej závady. Je to spôsobené najmä jej širokým priemerom, čo je 800 – 1 200 mm. Rovnako sa však používa na kontrolu dlhšej kanalizačnej šachty či prepojenie viacerých podomových prípojok do jedného potrubia.
Krtkovanie Bratislava - najlepšia cena a recenzie hovoria za všetko

Výkopové práce

_

S každou výstavbou súvisí zavedenie inžinierskych sietí a ich napojenie na verejné rozvody. Aby prebehlo hladko, potrebujete spoľahlivého partnera na odbornú a bezpečnú realizáciu výkopových prác.

Výkopové a zemné práce využijete pri inštalácii vodovodných, kanalizačných, elektrických a plynových prípojok. Takisto vám pomôžeme s opravou inžinierskych sietí. A to výkopovou, ale aj bezvýkopovou technológiou.

Pri podvŕtaní a pretláčaní ciest a komunikácií sa postaráme o čo najmenšie miesto výkopu. Zachováme podvŕtanú plochu, pracujeme rýchlo a okolitý priestor obmedzíme len minimálne. Zvolíme buď pneumatické, alebo hydraulické pretláčanie. Krtkujeme popod cesty, chodníky, dlažby aj trávnaté plochy.

Ako pracujeme

Oprava vodovodného potrubia - po oprave Po oprave potrubia
Oprava vodovodného potrubia - pred opravou Pred opravou potrubia

Oprava kanalizačného potrubia| Na zemné a výkopové práce používame moderné stroje a mechanizmy:

  • Mini bager
  • Traktor bager
  • Nákladné vozidlá
  • Kontajnerové vozidlo na odvoz zeminy, odpadu a betónovej sutiny
  • Hutniace stroje
  • Dusadlo
  • Píly na asfalt, betón

Vďaka vlastnému skladu máme ihneď k dispozícii potrebné náradie a súčiastky.

Výkopové práce Bratislava & Oprava potrubia

Havarijné výkopové práce 24/7


Prasknuté potrubie a poškodená kanalizácia vedia narobiť poriadne problémy. V týchto prípadoch na nič nečakajte. Využite našu nonstop havarijnú službu a zbavte sa poruchy.

Aby sme sprístupnili porušený úsek kanalizácie, vykonáme hĺbkové výkopové práce. Najčastejšie pomocou mini bagra Hyundai 18-9 s pásovou šírkou 100 až 120 cm. Hodí sa do skoro akýchkoľvek terénnych podmienok.

Občas sa však stane, že ho nemôžeme využiť práve kvôli nedostupnému terénu. Vtedy sa pustíme do ručného výkopu. Následnú opravu havárie už hravo zvládneme. Vlastným stavebným kontajnerom zaistíme dovoz a odvoz materiálu.

Cenník výkopových prác – férová cena

Nakoľko oprava kanalizácie a vodovodného potrubia je komplexná záležitosť, cenu Vám vieme stanoviť až po fyzickej obhliadke.

Cenu za výkopové práce stanovíme vždy dopredu a dohodou. Závisí od množstva a náročnosti výkopu, prípadne od ďalších individuálnych faktorov. Neskrývame žiadne poplatky.

Potrebujete opravu potrubia a výkopové práce ?

Nonstop 0940 532 777

Opravy kanalizácií a výkopové práce poskytujeme v lokalitách - Bratislava - Pezinok - Senec - Modra - Malacky

Oprava potrubia Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač, Pohradničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,

MODRA, PEZINOK, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

SENEC, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie

MALACKY, Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Závod, Zohor – Vojenský obvod, Záhorie

DUNAJSKÁ STREDA, GABČÍKOVO, ŠAMORÍN, VEĽKÝ MEDER, Báč, Baka, Baloň, Bellova Ves, Blahová, Blatná na Ostrove, Bodíky, Boheľov, Čakany, Čenkovce, Čiližská Radvaň, Dobrohošť, Dolný Bar, Dolný Štál, Dunajský Klátov, Holice, Horná Potôň, Horné Mýto, Horný Bar, Hubice, Hviezdoslavov, Jahodná, Janíky, Jurová, Kľúčovec, Kostolné Kračany, Kráľovičove Kračany, Kútniky, Kvetoslavov, Kyselica, Lehnice, Lúč na Ostrove, Macov, Mad, Malé Dvorníky, Medveďov, Mierovo, Michal na Ostrove, Ňárad, Nový Život, Ohrady, Okoč, Oľdza, Orechová Potôň, Padáň, Pataš, Potônske Lúky, Povoda, Rohovce, Sap, Štvrtok na Ostrove, Topoľníky, Trhová, Hradská, Trnávka, Trstená na Ostrove, Veľká Paka, Veľké Blahovo, Veľké Dvorníky, Vieska, Vojka nad Dunajom, Vrakúň, Vydrany, Zlaté Klasy