Krtkovanie – čistenie upchatých odpadov a kanalizačného potrubia v Chorvátskom Grobe a okolí NONSTOP 24/7

_

Havarijná služba | Krtkovanie Chorvátsky Grob NONSTOP
Lacno √ Rýchlo √ Kvalitne √

Krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie v Bratislave - Havarijná služba - Havarijná služba Bratislava

Máte upchaté kanalizačné potrubie a potrebujete ho vyčistiť ? Vortech s.r.o. vyrieši všetky Vaše problémy s neodtekajúcim odpadom…

Upchatý odpad? Neodteká Vám odtok v kuchyni alebo kúpeľni? Nevypúšťa práčka ani umývačka riadu. Upchaté WC – záchod, bidet, vaňa alebo sprchový kút?

V každom dome, byte alebo hocijakej inej nehnuteľnosti sa z času na čas stane, že sa upchá odpadové potrubie. Ak všetky pokusy „domáceho“ krtkovania zlyhali, neodporúčame už ďaľšie pokusy prepchatia kanalizácie. V taktej to situácii prichádzajú na rad profesionáli.

Krtkovanie Chorvátsky Grob od firmy Vortech s.r.o. ponúka profesionálne čistenie kanalizácie a odpadového potrubia profesionálnou technikou. Sme pripravení na každý typ a veľkosť potrubia. Menšie priemery potrubí krtkujeme elektromechanickým krtkom a vačšie priemery kanalizácie čistiíme vysokým tlakom – tzv. hydročistenie kanalizácie.

Obidva tie typy krtkovania zaistia plný prietok a zabránia ďalšiemu znehodnoteniu odpadového potrubia.

Hlavnou príčinou zanesenej kanalizácie sú rôzne usadeniny: vlasy, zvyšky mydla alebo tuk. Hromadia sa v potrubí a vy si to ani nemôžete všimnúť. Kým sa problém prejaví, zvyčajne je neskoro. Odborné krtkovanie a čistenie odpadov vytiahne z potrubia nečistoty a odstráni nepríjemný zápach.

Ak ani tieto 2 spôsoby profesionálneho krtkovania neuvoľnia čistý prietok kanalizácie – potom sú v potrubí pevnejšie usadeniny ako napr. močový kameň, prerastené korene, zatvrdnutá malta, sadra, betón, lepidlá a pod. Na prerazenie tých tvrdých usadenín poskytujeme odborné frézovanie kanalizácie.

Krtkovanie Chorvátsky Grob - profesionálna technika na čistenie upchatých odpadov

Na efektívne prepláchnutie kanalizácie nepotrebujete chemikálie, ale profesionálnu techniku. Používame motorovú tlakovú čističku RIDGIT KJ-3100, ktorá sa hodí na potrubia s priemerom 50 až 300 mm. Jej silu využijete v domácnostiach, komerčných a priemyselných objektoch. Vodná čistička s ľahkou a pružnou hadicou exceluje vďaka skutočnému pracovnému tlaku 2610 psi (180 barov) a prietoku 60 l / min.

 • na elektromechanické krtkovanie používame mechanický krtkov RIDGIT K-60, K-45, REMS čisticka
 • na vysokotlakové hydročistenie kanalizácie disponujeme vysokotlakovým čističom RIONED Aquajet s tlakom 180 barov a prietokom 60 l / min.

Naše služby – Rýchlo ✓ Odborne ✓ Výhodne ✓

Rýchly zásah, odborné riešenie problému a výhodné ceny. To sú piliere, na ktorých stojí náš prístup k zákazníkovi. Bohaté skúsenosti nás naučili, že okrem maximálneho nasadenia a priateľského vystupovania sa oplatí venovať klientovi niečo navyše. Pridanú hodnotu. Preto ponúkame aj bezplatné poradenstvo, aby ste sa nabudúce vyhli upchatému odpadu.

Krtkovanie - prepchávanie odpadov elektrickým krtkom v Chorvátskom Grobe

Krtkovanie je elektromechanické čistenie potrubia pomocou oceľových špirál a nadstavcov. Krtkujeme kanalizácie, byty, domy, ubytovne, hotely, kaviarne a reštaurácie, zdravotnícke zariadenia či školy. Touto účinnou metódou vyčistíme WC, umývadlá, kuchynské drezy, vane a sprchové kúty, výlevky, pisoáre, bytové stúpačky, domové prípojky, dažďové zvody a odtokové prípojky.

Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie (hydročistenie odpadového potrubia)

Vysokotlakové čistenie odpadov zabezpečí plný prietok kanalizácie rýchlo a jednoducho. Spätné ťahanie hadice prerazí nečistoty v potrubí, a zároveň vyčistí steny od usadenín. Toto krtkovanie vytvára vákuum, takže aj odsáva usadeniny z potrubia. K dispozícii mám rôzne druhy trysiek – pre konkrétny typ prečisťovania kanalizácie. Tento typ čistenia dlhodobo prispieva k správnemu chodu kanalizácie a výrazne predlžuje jej životnosť..

Havarijná služba Chorvátsky Grob NONOSTOP 24/7

Potrebujete okamžite riešiť havarijný stav? Naša poruchová služba je k dispozícii nonstop. Výjazd robíme do 60 minút. Opravíme a vymeníme WC (Geberit), nádržku, splachovač a napúšťací mechanizmus. Namontujeme a opravíme batérie. Zabezpečíme výmenu sifónov, ventilov a prívodných hadíc. Zapojíme domáce spotrebiče (voda, odpad). K dispozícii máme vlastný sklad, takže v prípade havárie rozvodov vody alebo kanalizácie, máme všetko potrebné pre ich opravu k dispozícii aj cez noc, víkendy a sviatky. S našou havarijnou službou nemusíte na nič čakať !

Domáce spotrebiče neopravujeme!

Monitoring potrubia kanalizácie – kontrola odpadu kamerou v Chorvátskom Grobe

Aby ste predišli nečakaným poruchám potrubia, potrebujete poznať jeho reálny stav. Nečakajte, kým sa problém naplno prejaví. Nechajte si preveriť odpad špičkovou monitorovacou kamerou. Monitoring kanalizácie využijete na zistenie aktuálnych alebo hroziacich porúch. Kamerou preskúmate technické detaily potrubia, odhalíte nedostatky a ich príčinu. Kontrola odpadu kamerou zistí problém v každej kanalizáci – rýchlo, spoľahlivo a efektívne.

Kamerové skúšky potrubia slúžia aj na konzultáciu vhodného odborného zásahu. Podľa úrovne znečistenia alebo deformácie vyhodnotíme, aké riešenie potrebujete.

Na monitorovanie potrubia používame profesionálnu techniku:

Trasovanie a lokalizácia kanalizačného potrubia v Chorvátskom Grobe

Trasovanie a lokalizácia potrubia vám zabezpečia presné vytýčenie trasy a hĺbky kanalizácie. Objavíte smer, ktorým vedie, nájdete kanalizačné prípojky, vyhodnotíte rizikové úseky a zistíte prípadnú poruchu. V zemi aj na povrchu.

Tieto služby sa vám zídu, keď potrebujete skontrolovať stav potrubia, alebo nemáte k dispozícii jeho projektovú dokumentáciu. Dokumenty často chýbajú starším budovám, priemyselným objektom a pozemkom. Ak neviete, kadiaľ sa tiahne kanalizácia, skomplikuje vám to celkovú rekonštrukciu, opravu menších nedostatkov, búracie a výkopové práce.

Trasovanie je efektívny spôsob, ako určiť tvar a štruktúru potrubia vrátane prípojok, kolien, revíznych šácht a iných prvkov. Disponujeme špičkovou technikou na vytrasovania potrubia:

Oprava kanalizácie - poškodeného (prasknutého) potrubia v Chorvátskom Grobe

Naša firma sa špecializuje na opravu kanalizačných a vodovodných potrubí. Disponujeme vlastnou technikou na výkopové práce a vlastným skladom – havarijné opravy vieme realizovať aj cez noc, víkendy a štátne sviatky. Komplexné opravy na kľúč aj s kompletnými finálnymi úpravami – či už sa jedná o betónovanie, asfaltovanie a pod.

 • oprava poškodeného potrubia
 • oprava prevalenej kanalizácie
 • oprava popraskaného potrubia
 • komplexné opravy vodovodnej siete

Sme spoľahlivý partner na odborné a bezpečné realizácie výkopových prác.

Inštalatér / vodoinštalatér v Chorvátskom Grobe. Kvalitné vodoinštalatérske práce

Služby kvalitného inštalatéra / vodoinštalatéra sa vám zídu v rôznych havarijných situáciách. V rámci našej vodoinštalačnej činnosti inštalujeme vodovodné potrubia a vodovodné prípojky. Naša firma nielen inštaluje kanalizačné a vodovodné potrubia, vodovodné prípojky, ale aj montujeme koncové zariadenia ako napr. umývadla – drezy, vane, sprchové kúty, batérie a podobne.

Ako pracujeme pri čistení upchatého potrubia

Krtkovanie - čistenie odpadov - po Po krtkovaní
Krtkovanie - čistenie odpadov - pred Pred krtkovaním

Vortech s.r.o. ponúka komplexné služby v oblasti kanalizačných a vodovodných sietí

_
 • Frézovanie kanalizačného potrubia od tvrdých usadenín
 • Monitoring kanalizácie
 • Lokalizácia kanalizácie
 • Trasovanie kanalizácie
 • Oprava kanalizácie a vodovodného potrubia
 • Výkopové práce vlastnou technikou

Aká je cena za čistenie odopadov? Náš cenník krtkovania – možnosť platby kartou

Cena sa skladá z poplatku za výjazd, množstva odvedenej práce, a prípadne poplatku za materiál. Dopredu ju s vami dohodneme na mieste po obhliadke. Neskrývame žiadne poplatky a cenu umelo nenavýšime.

Krtkovanie Chorvátsky Grob a okolie

Byty a rodinné domy: Fixná cena do dĺžky potrubia 10 metrov. Nad 10 metrov rátame každý začatý meter.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Cena závisí od priemeru potrubia, počtu vyčistených metrov a stupňa znečistenia.

Krtkovanie Chorvátsky Grob - Havarijná služba

Volajte NONSTOP 0940 532 777

Krtkovanie Chorvátsky Grob Vortech s.r.o. | Recenzie našej práce

Vortech ®️ | Krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie 🚽| Monitoring, lokalizácia, trasovanie potrubí| Lokalizácia a detekcia únikov vody 💧| Oprava a výmena potrubia vodovod a kanalizácia 🚿| Havarijná služba 🚨(VODA) NONSTOP 24/7 IconVortech ®️ | Krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie 🚽| Monitoring, lokalizácia, trasovanie potrubí| Lokalizácia a detekcia únikov vody 💧| Oprava a výmena potrubia vodovod a kanalizácia 🚿| Havarijná služba 🚨(VODA) NONSTOP 24/7

Barónka 1

4,9 38 reviews

 • Avatar Daniel Szabó ★★★★★ pred 3 týždňami
  Hľadali sme firmu, ktorá by nám prerobila 3 vodovodné prípojky v združenej vodomernej šachte. Prípojky bolo potrebné spojiť elektrospojkami, čo bol problém, pretože len málo inštalatérov má k dispozícii zváračku na elektrospojky. Oslovili sme pár firiem, avšak aj keď prišli na obhliadku, cenovú ponuku nám už nedodali, prípadne nás neustále časovo odsúvali. Nakoniec sme našli firmu Vortech a s nimi sme sa dohodli a neľutujem. Oceňujem profesionálny prístup a poctivo vykonanú prácu. Ak budeme mať v budúcnosti problémy s vodou alebo kanalizáciou určite sa na nich obrátime znova.
 • Avatar Jitka Fischerová ★★★★★ pred 4 mesiacmi
  EIN MANN - EIN WORT = VORTECH !!!
  ( z nemčiny: Slovo robí muža )
  Nadšená som !!! S úctou a s obdivom ďakujem za Váš prístup a vynikajúco urobenú prácu .
  Pán Bášek ( vedúci firmy ) prišiel na obhliadku dve hodiny po našom telefonickom rozhovore a dal slovo muža-odborníka, že vie ako na to a prácu urobí . Hneď navrhol riešenie s tým, že jeho firma disponuje dobrou vlastnou technikou a používa kvalitné materiály. Ešte v ten večer poslal predbežnú kalkuláciu s rozpisom položiek a s cenou plánovanej práce .
  Nemohli síce začať ihneď, lebo firma musela dokončiť prácu v nemocnici. Ale mala som sa ohlásiť o dva týždne.
  V dohodnuté ráno priviezli si pojazdnú dielňu , všetko potrebné a pustili sa do práce . Rozbili časť betónu zbíjačkou a malým "bágrikom" vyhĺbili 3 jamy. Potom vibrovacou "raketou", čo vložili do vykopanej jamy, pretlačili tunel do ďalšej jamy . Vzniknutými tunelmi prevliekli hadicu, ktorou vytvorili prepojenie od vodovodnej prípojky s vodomerom až po ventil prívodu vody do kotla v kotolni. Takže nebolo treba rozbíjať betón po celej dĺžke . Síce s napätím, ale šťastlivo a hladko sa podarilo raketu viesť popod elektrické káble ( ktoré vedú z domu ku elektromerom v plote ) a raketa sa objavila na dne jamy dosť ďaleko od rúry kanalizácie.
  Problém nastal iba so základovým múrom domu v hĺbke jamy - z garáže do kotolne, na ktorý nestačil vrták . Takže pán Bášek ihneď poveril pracovníka, ktorý išiel kúpiť väčší vrták. Dostatočný bol až vrták o dĺžke jeden meter. Podarilo sa !!! Oblievalo ma šťastie, pretože už dva roky som oslovovala ľudí a firmy , čo som hľadala, kto by si trúfol : v starom dome na kopoci, v časti Staré mesto Bratislava , urobiť tento zásadný nový obchvat - zo šachty s vodomermi , cez dvor do garáže , do kotolne a odtiaľ do bytu a odpíliť konečne ten obávaný, hrdzavý, starý ventil a hrdzavú rúru, čo poôvodne privádzala vodu do domu a do nášho bytu . Slávnostne sme teda spustili vodu novou cestou . Avšak ráno som zistila, že ide len teplá voda z kotla, pričom studená voda sa odpojila . Jedine v kuchyni ( nad kotolňou ) studená voda išla normálne, pretože sme pred 12 rokmi urobili novú kuchyňu . Pán Bášek sa len pousmial, že veď vopred upozornil, že i to sa môže stať . Nemali sme totiž k dispozícii žiaden výkres .
  Takže ihneď prišiel na novú obhliadku, urobil novú cenovú ponuku a nasledujúci deň sme pokračovali prácou v byte . Presvedčili ma, že netreba vŕtať dlažbu, ale že urobia elegantný žliabok pre nové trubky hore v stenách . Pri tej príležitosti priniesli a osadili aj nové wc.
  Pán Bášek ma milo dojal , keď namiesto pôvodného masívneho záhradného ventilu - ako bonus priniesol nový vodovodný kohútik na malé umývadielko, s tyrkysovo-modrým kovovým krycím kolieskom , ktorý farbou elegantne ladí s ozdobnou listilou kachličiek 🙂
  Takto sme spolu strávili dva týždne na prelome októbra a novembra 2020 .
  Za zmienku stojí , že vo výsledných faktúrach boli dodržané sumy z cenovej ponuky .
  Vážený pán Bášek, milí pracovníci firmy Vortech , zo srdca Vám ďakujem za Vašu prácu , za to jedinečné adrenalínové dobrodružstvo so šťastlivým koncom , za nové skúsenosti s profesionalitou a s rôznymi odtienkami človečiny .
  Prajem Vám veľa zdaru , spokojných zákazníkov , hojnosť zo skvelých výsledkov v tak potrebnej Vašej práci a veľa Šťastia v živote 🙂
  Jitka Sapara Fischerová
 • Avatar Veronika Vanakova ★★★★★ pred 2 týždňami
  Veľmi profesionány prístup firmy, rýchla a odborná lokalizácia problému a zhodnotenie možných príčin a následne promptné vyriešenie havarijnej situácie prasknutého potrubia, pričom sa nezabudli na žiadne detaily. Veľmi oceňujem záujem firmy nielen odstrániť problém, ale aj predísť ďalším problémom v budúcnosti. Z mojej strany absolútna spokojnosť a maximálne odporúčanie.
 • Avatar Martina Chlebčoková ★★★★★ pred mesiacom
  Firmu Vortech s.r.o. vrelo odporúčam pretože pán prišiel v nedeľu čo iní ma odmietli že nepracujú, hneď mi poradil čo mám spraviť lebo nám prúdom tiekla voda zo sprchového kútu kvôli prasknutej hadičke, najrýchlejšie ako sa dalo prišiel, prácu urobil rýchlo a kvalitne. Cena super. Maximálna spokojnosť. Ešte raz ďakujem. Martina