Čistenie odpadového potrubia kanalizácie v Bratislavskom kraji

_

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom a krtkovanie upchatých odpadov Bratislave a okolí – Kvalitne √ Rýchlo √ Výhodná cena √

Krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie v Bratislave - Havarijná služba - Havarijná služba Bratislava

Čistenie odpadového potrubia profesionálnou technikou | Ručíme za svoju prácu ! Cena a recenzie našej práce hovoria za všetko...

Vortech s.r.o. ponúka profesionálne čistenie upchatej kanalizácie a odpadového potrubia profesionálnou technikou – laicky nazývané aj krtkovanie. Sme pripravení na každý typ a veľkosť potrubia. Menšie priemery potrubí krtkujeme elektromechanickým krtkom a vačšie priemery kanalizácie čistiíme vysokým tlakom – tzv. hydročistenie kanalizácie. Pôsobíme v Bratislavskom kraji a blízkom okolí – ( Bratislava, Pezinok, Senec, Modra, Malacky, Dunajská Streda ).

Obidva tie typy krtkovania zaistia plný prietok a zabránia ďalšiemu znehodnoteniu odpadového potrubia.

Týmito modernými a spoľahlivými metódami vyčistíme upchaté umývadlo, WC – záchod, sifón či kuchynský drez. Poradíme si aj s nevypúšťajúcou práčkou a umývačkou riadu.

Hlavnou príčinou zanesenej kanalizácie sú rôzne usadeniny: vlasy, zvyšky mydla alebo tuk. Hromadia sa v potrubí a vy si to ani nemôžete všimnúť. Kým sa problém prejaví, zvyčajne je neskoro. Odborné krtkovanie a čistenie odpadov vytiahne z potrubia nečistoty a odstráni nepríjemný zápach.

Profesionálna technika na čistenie kanalizácie

Na efektívne prepláchnutie kanalizácie nepotrebujete chemikálie, ale profesionálnu techniku. Používame motorovú tlakovú čističku RIDGIT KJ-3100, ktorá sa hodí na potrubia s priemerom 50 až 300 mm. Jej silu využijete v domácnostiach, komerčných a priemyselných objektoch. Vodná čistička s ľahkou a pružnou hadicou exceluje vďaka skutočnému pracovnému tlaku 2610 psi (180 barov) a prietoku 60 l / min.

 • na elektromechanické krtkovanie používame mechanický krtkov RIDGIT K-60, K-45, REMS čisticka
 • na vysokotlakové hydročistenie kanalizácie disponujeme vysokotlakovým čističom RIONED Aquajet s tlakom 180 barov a prietokom 60 l / min.

Služby Vortech s.r.o. – Rýchlo ✓ Odborne ✓ Výhodne ✓

Rýchly zásah, odborné riešenie problému a výhodné ceny. To sú piliere, na ktorých stojí náš prístup k zákazníkovi. Bohaté skúsenosti nás naučili, že okrem maximálneho nasadenia a priateľského vystupovania sa oplatí venovať klientovi niečo navyše. Pridanú hodnotu. Preto ponúkame aj bezplatné poradenstvo, aby ste sa nabudúce vyhli upchatému odpadu.

Krtkovanie - čistenie upchatých odpadov elektrickým krtkom

Krtkovanie je elektromechanické čistenie potrubia pomocou oceľových špirál a nadstavcov. Krtkujeme kanalizácie, byty, domy, ubytovne, hotely, kaviarne a reštaurácie, zdravotnícke zariadenia či školy. Touto účinnou metódou vyčistíme WC, umývadlá, kuchynské drezy, vane a sprchové kúty, výlevky, pisoáre, bytové stúpačky, domové prípojky, dažďové zvody a odtokové prípojky.

Tlakové čistenie kanalizácie

Vysokotlakové čistenie odpadov zabezpečí plný prietok kanalizácie rýchlo a jednoducho. Spätné ťahanie hadice prerazí nečistoty v potrubí, a zároveň vyčistí steny od usadenín. Toto krtkovanie vytvára vákuum, takže aj odsáva usadeniny z potrubia. K dispozícii mám rôzne druhy trysiek – pre konkrétny typ prečisťovania kanalizácie. Tento typ čistenia dlhodobo prispieva k správnemu chodu kanalizácie a výrazne predlžuje jej životnosť..

Pozrite sa ako pracujeme ....

Krtkovanie - čistenie odpadov - po Po krtkovaní
Krtkovanie - čistenie odpadov - pred Pred krtkovaním

Cenník profesionálneho čistenia odpadov a kanalizácie – možnosť platby kartou

Cena sa skladá z poplatku za výjazd, množstva odvedenej práce, a prípadne poplatku za materiál. Dopredu ju s vami dohodneme na mieste po obhliadke. Neskrývame žiadne poplatky a cenu umelo nenavýšime.

Krtkovanie Bratislava a okolie

Byty a rodinné domy: Fixná cena do dĺžky potrubia 10 metrov. Nad 10 metrov rátame každý začatý meter.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Cena závisí od priemeru potrubia, počtu vyčistených metrov a stupňa znečistenia.

Krtkovanie → Čistenie odpadov → Havarijná služba v Bratislavskom kraji

Volajte NONSTOP 0940 532 777

Krtkovanie odpadového potrubia a čistenie kanalizácie poskytujeme v lokalitách - (Bratislava | Pezinok | Senec | Modra | Malacky | Dunajská Streda)

Krtkovanie Bratislava, Petržalka, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa, Nové Mesto, Rača, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Dlhé Diely, Lamač, Pohradničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti,

MODRA, PEZINOK, Svätý Jur, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

SENEC, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie

MALACKY, Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Ves, Závod, Zohor – Vojenský obvod, Záhorie

DUNAJSKÁ STREDA, GABČÍKOVO, ŠAMORÍN, VEĽKÝ MEDER, Báč, Baka, Baloň, Bellova Ves, Blahová, Blatná na Ostrove, Bodíky, Boheľov, Čakany, Čenkovce, Čiližská Radvaň, Dobrohošť, Dolný Bar, Dolný Štál, Dunajský Klátov, Holice, Horná Potôň, Horné Mýto, Horný Bar, Hubice, Hviezdoslavov, Jahodná, Janíky, Jurová, Kľúčovec, Kostolné Kračany, Kráľovičove Kračany, Kútniky, Kvetoslavov, Kyselica, Lehnice, Lúč na Ostrove, Macov, Mad, Malé Dvorníky, Medveďov, Mierovo, Michal na Ostrove, Ňárad, Nový Život, Ohrady, Okoč, Oľdza, Orechová Potôň, Padáň, Pataš, Potônske Lúky, Povoda, Rohovce, Sap, Štvrtok na Ostrove, Topoľníky, Trhová, Hradská, Trnávka, Trstená na Ostrove, Veľká Paka, Veľké Blahovo, Veľké Dvorníky, Vieska, Vojka nad Dunajom, Vrakúň, Vydrany, Zlaté Klasy

Čistenie kanalizácie – Recenzie našej práce, ktoré hovoria za všetko …

Vortech ®️ | Krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie 🚽| Monitoring, lokalizácia, trasovanie potrubí| Lokalizácia a detekcia únikov vody 💧| Oprava a výmena potrubia vodovod a kanalizácia 🚿| Havarijná služba 🚨(VODA) NONSTOP 24/7 IconVortech ®️ | Krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie 🚽| Monitoring, lokalizácia, trasovanie potrubí| Lokalizácia a detekcia únikov vody 💧| Oprava a výmena potrubia vodovod a kanalizácia 🚿| Havarijná služba 🚨(VODA) NONSTOP 24/7

Barónka 1

4,9 38 reviews

 • Avatar Daniel Szabó ★★★★★ pred 3 týždňami
  Hľadali sme firmu, ktorá by nám prerobila 3 vodovodné prípojky v združenej vodomernej šachte. Prípojky bolo potrebné spojiť elektrospojkami, čo bol problém, pretože len málo inštalatérov má k dispozícii zváračku na elektrospojky. Oslovili sme pár firiem, avšak aj keď prišli na obhliadku, cenovú ponuku nám už nedodali, prípadne nás neustále časovo odsúvali. Nakoniec sme našli firmu Vortech a s nimi sme sa dohodli a neľutujem. Oceňujem profesionálny prístup a poctivo vykonanú prácu. Ak budeme mať v budúcnosti problémy s vodou alebo kanalizáciou určite sa na nich obrátime znova.
 • Avatar Jitka Fischerová ★★★★★ pred 4 mesiacmi
  EIN MANN - EIN WORT = VORTECH !!!
  ( z nemčiny: Slovo robí muža )
  Nadšená som !!! S úctou a s obdivom ďakujem za Váš prístup a vynikajúco urobenú prácu .
  Pán Bášek ( vedúci firmy ) prišiel na obhliadku dve hodiny po našom telefonickom rozhovore a dal slovo muža-odborníka, že vie ako na to a prácu urobí . Hneď navrhol riešenie s tým, že jeho firma disponuje dobrou vlastnou technikou a používa kvalitné materiály. Ešte v ten večer poslal predbežnú kalkuláciu s rozpisom položiek a s cenou plánovanej práce .
  Nemohli síce začať ihneď, lebo firma musela dokončiť prácu v nemocnici. Ale mala som sa ohlásiť o dva týždne.
  V dohodnuté ráno priviezli si pojazdnú dielňu , všetko potrebné a pustili sa do práce . Rozbili časť betónu zbíjačkou a malým "bágrikom" vyhĺbili 3 jamy. Potom vibrovacou "raketou", čo vložili do vykopanej jamy, pretlačili tunel do ďalšej jamy . Vzniknutými tunelmi prevliekli hadicu, ktorou vytvorili prepojenie od vodovodnej prípojky s vodomerom až po ventil prívodu vody do kotla v kotolni. Takže nebolo treba rozbíjať betón po celej dĺžke . Síce s napätím, ale šťastlivo a hladko sa podarilo raketu viesť popod elektrické káble ( ktoré vedú z domu ku elektromerom v plote ) a raketa sa objavila na dne jamy dosť ďaleko od rúry kanalizácie.
  Problém nastal iba so základovým múrom domu v hĺbke jamy - z garáže do kotolne, na ktorý nestačil vrták . Takže pán Bášek ihneď poveril pracovníka, ktorý išiel kúpiť väčší vrták. Dostatočný bol až vrták o dĺžke jeden meter. Podarilo sa !!! Oblievalo ma šťastie, pretože už dva roky som oslovovala ľudí a firmy , čo som hľadala, kto by si trúfol : v starom dome na kopoci, v časti Staré mesto Bratislava , urobiť tento zásadný nový obchvat - zo šachty s vodomermi , cez dvor do garáže , do kotolne a odtiaľ do bytu a odpíliť konečne ten obávaný, hrdzavý, starý ventil a hrdzavú rúru, čo poôvodne privádzala vodu do domu a do nášho bytu . Slávnostne sme teda spustili vodu novou cestou . Avšak ráno som zistila, že ide len teplá voda z kotla, pričom studená voda sa odpojila . Jedine v kuchyni ( nad kotolňou ) studená voda išla normálne, pretože sme pred 12 rokmi urobili novú kuchyňu . Pán Bášek sa len pousmial, že veď vopred upozornil, že i to sa môže stať . Nemali sme totiž k dispozícii žiaden výkres .
  Takže ihneď prišiel na novú obhliadku, urobil novú cenovú ponuku a nasledujúci deň sme pokračovali prácou v byte . Presvedčili ma, že netreba vŕtať dlažbu, ale že urobia elegantný žliabok pre nové trubky hore v stenách . Pri tej príležitosti priniesli a osadili aj nové wc.
  Pán Bášek ma milo dojal , keď namiesto pôvodného masívneho záhradného ventilu - ako bonus priniesol nový vodovodný kohútik na malé umývadielko, s tyrkysovo-modrým kovovým krycím kolieskom , ktorý farbou elegantne ladí s ozdobnou listilou kachličiek 🙂
  Takto sme spolu strávili dva týždne na prelome októbra a novembra 2020 .
  Za zmienku stojí , že vo výsledných faktúrach boli dodržané sumy z cenovej ponuky .
  Vážený pán Bášek, milí pracovníci firmy Vortech , zo srdca Vám ďakujem za Vašu prácu , za to jedinečné adrenalínové dobrodružstvo so šťastlivým koncom , za nové skúsenosti s profesionalitou a s rôznymi odtienkami človečiny .
  Prajem Vám veľa zdaru , spokojných zákazníkov , hojnosť zo skvelých výsledkov v tak potrebnej Vašej práci a veľa Šťastia v živote 🙂
  Jitka Sapara Fischerová
 • Avatar Veronika Vanakova ★★★★★ pred 2 týždňami
  Veľmi profesionány prístup firmy, rýchla a odborná lokalizácia problému a zhodnotenie možných príčin a následne promptné vyriešenie havarijnej situácie prasknutého potrubia, pričom sa nezabudli na žiadne detaily. Veľmi oceňujem záujem firmy nielen odstrániť problém, ale aj predísť ďalším problémom v budúcnosti. Z mojej strany absolútna spokojnosť a maximálne odporúčanie.
 • Avatar Martina Chlebčoková ★★★★★ pred mesiacom
  Firmu Vortech s.r.o. vrelo odporúčam pretože pán prišiel v nedeľu čo iní ma odmietli že nepracujú, hneď mi poradil čo mám spraviť lebo nám prúdom tiekla voda zo sprchového kútu kvôli prasknutej hadičke, najrýchlejšie ako sa dalo prišiel, prácu urobil rýchlo a kvalitne. Cena super. Maximálna spokojnosť. Ešte raz ďakujem. Martina

Frézovanie kanalizácie (odpadového potrubia)

Ak sa nedá krtkovať – prepchať kanalizácia klasickými metódami – potom je nutné frézovanie kanalizácie. Toto frézovanie potrubia je účinný spôsob dosiahnutia bezproblémového prietoku. Odstráni korene, tuhé usadeniny, hrubé a zatvrdnuté nánosy či zavadzajúce kusy betónu.

Monitoring odpadového potrubia kanalizácie

Na monitorovanie používame inšpekčné kamery s farebným záznamom. Získate komplexný prehľad o stave kanalizácie. Odhalíte príčinu problému a konkrétne problémové miesto.

Trasovanie & Lokalizácia potrubia kanalizácie

Nemáte dokumentáciu k inžinierskym sieťam? Trasovanie a lokalizácia potrubia vám zabezpečia presné vytýčenie trasy a hĺbky kanalizácie. Využite našu modernú techniku na presné lokalizovanie kanalizácie.