Krtkovanie Devín

Krtkovanie – čistenie upchatých odpadov a kanalizačného potrubia v Devíne a okolí NONSTOP 24/7

_

Havarijná služba | Krtkovanie Devín NONSTOP
Lacno √ Rýchlo √ Kvalitne √

Krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie v Bratislave - Havarijná služba

Máte upchaté kanalizačné potrubie a potrebujete ho vyčistiť ? Vortech s.r.o. vyrieši všetky Vaše problémy s neodtekajúcim odpadom…

Upchatý odpad? Neodteká Vám odtok v kuchyni alebo kúpeľni? Nevypúšťa práčka ani umývačka riadu. Upchaté WC – záchod, bidet, vaňa alebo sprchový kút?

V každom dome, byte alebo hocijakej inej nehnuteľnosti sa z času na čas stane, že sa upchá odpadové potrubie. Ak všetky pokusy „domáceho“ krtkovania zlyhali, neodporúčame už ďaľšie pokusy prepchatia kanalizácie. V taktej to situácii prichádzajú na rad profesionáli.

Krtkovanie Devín od firmy Vortech s.r.o. ponúka profesionálne čistenie kanalizácie a odpadového potrubia profesionálnou technikou. Sme pripravení na každý typ a veľkosť potrubia. Menšie priemery potrubí krtkujeme elektromechanickým krtkom a vačšie priemery kanalizácie čistiíme vysokým tlakom – tzv. hydročistenie kanalizácie.

Obidva tie typy krtkovania zaistia plný prietok a zabránia ďalšiemu znehodnoteniu odpadového potrubia.

Hlavnou príčinou zanesenej kanalizácie sú rôzne usadeniny: vlasy, zvyšky mydla alebo tuk. Hromadia sa v potrubí a vy si to ani nemôžete všimnúť. Kým sa problém prejaví, zvyčajne je neskoro. Odborné krtkovanie a čistenie odpadov vytiahne z potrubia nečistoty a odstráni nepríjemný zápach.

Ak ani tieto 2 spôsoby profesionálneho krtkovania neuvoľnia čistý prietok kanalizácie – potom sú v potrubí pevnejšie usadeniny ako napr. močový kameň, prerastené korene, zatvrdnutá malta, sadra, betón, lepidlá a pod. Na prerazenie tých tvrdých usadenín poskytujeme odborné frézovanie kanalizácie.

Krtkovanie Devín - profesionálna technika na čistenie upchatých odpadov

Na efektívne prepláchnutie kanalizácie nepotrebujete chemikálie, ale profesionálnu techniku. Používame motorovú tlakovú čističku RIDGIT KJ-3100, ktorá sa hodí na potrubia s priemerom 50 až 300 mm. Jej silu využijete v domácnostiach, komerčných a priemyselných objektoch. Vodná čistička s ľahkou a pružnou hadicou exceluje vďaka skutočnému pracovnému tlaku 2610 psi (180 barov) a prietoku 60 l / min.

 • na elektromechanické krtkovanie používame mechanický krtkov RIDGIT K-60, K-45, REMS čisticka
 • na vysokotlakové hydročistenie kanalizácie disponujeme vysokotlakovým čističom RIONED Aquajet s tlakom 180 barov a prietokom 60 l / min.

Naše služby – Rýchlo ✓ Odborne ✓ Výhodne ✓

Rýchly zásah, odborné riešenie problému a výhodné ceny. To sú piliere, na ktorých stojí náš prístup k zákazníkovi. Bohaté skúsenosti nás naučili, že okrem maximálneho nasadenia a priateľského vystupovania sa oplatí venovať klientovi niečo navyše. Pridanú hodnotu. Preto ponúkame aj bezplatné poradenstvo, aby ste sa nabudúce vyhli upchatému odpadu.

Krtkovanie - prepchávanie odpadov elektrickým krtkom v Devíne

Krtkovanie je elektromechanické čistenie potrubia pomocou oceľových špirál a nadstavcov. Krtkujeme kanalizácie, byty, domy, ubytovne, hotely, kaviarne a reštaurácie, zdravotnícke zariadenia či školy. Touto účinnou metódou vyčistíme WC, umývadlá, kuchynské drezy, vane a sprchové kúty, výlevky, pisoáre, bytové stúpačky, domové prípojky, dažďové zvody a odtokové prípojky.

Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie (hydročistenie odpadového potrubia)

Vysokotlakové čistenie odpadov zabezpečí plný prietok kanalizácie rýchlo a jednoducho. Spätné ťahanie hadice prerazí nečistoty v potrubí, a zároveň vyčistí steny od usadenín. Toto krtkovanie vytvára vákuum, takže aj odsáva usadeniny z potrubia. K dispozícii mám rôzne druhy trysiek – pre konkrétny typ prečisťovania kanalizácie. Tento typ čistenia dlhodobo prispieva k správnemu chodu kanalizácie a výrazne predlžuje jej životnosť..

Havarijná služba Devín NONOSTOP 24/7

Potrebujete okamžite riešiť havarijný stav? Naša poruchová služba je k dispozícii nonstop. Výjazd robíme do 60 minút. Opravíme a vymeníme WC (Geberit), nádržku, splachovač a napúšťací mechanizmus. Namontujeme a opravíme batérie. Zabezpečíme výmenu sifónov, ventilov a prívodných hadíc. Zapojíme domáce spotrebiče (voda, odpad). K dispozícii máme vlastný sklad, takže v prípade havárie rozvodov vody alebo kanalizácie, máme všetko potrebné pre ich opravu k dispozícii aj cez noc, víkendy a sviatky. S našou havarijnou službou nemusíte na nič čakať !

Domáce spotrebiče neopravujeme!

Monitoring potrubia kanalizácie – kontrola odpadu kamerou v Devíne

Aby ste predišli nečakaným poruchám potrubia, potrebujete poznať jeho reálny stav. Nečakajte, kým sa problém naplno prejaví. Nechajte si preveriť odpad špičkovou monitorovacou kamerou. Monitoring kanalizácie využijete na zistenie aktuálnych alebo hroziacich porúch. Kamerou preskúmate technické detaily potrubia, odhalíte nedostatky a ich príčinu. Kontrola odpadu kamerou zistí problém v každej kanalizáci – rýchlo, spoľahlivo a efektívne.

Kamerové skúšky potrubia slúžia aj na konzultáciu vhodného odborného zásahu. Podľa úrovne znečistenia alebo deformácie vyhodnotíme, aké riešenie potrebujete.

Na monitorovanie potrubia používame profesionálnu techniku:

Trasovanie a lokalizácia kanalizačného potrubia v Devíne

Trasovanie a lokalizácia potrubia vám zabezpečia presné vytýčenie trasy a hĺbky kanalizácie. Objavíte smer, ktorým vedie, nájdete kanalizačné prípojky, vyhodnotíte rizikové úseky a zistíte prípadnú poruchu. V zemi aj na povrchu.

Tieto služby sa vám zídu, keď potrebujete skontrolovať stav potrubia, alebo nemáte k dispozícii jeho projektovú dokumentáciu. Dokumenty často chýbajú starším budovám, priemyselným objektom a pozemkom. Ak neviete, kadiaľ sa tiahne kanalizácia, skomplikuje vám to celkovú rekonštrukciu, opravu menších nedostatkov, búracie a výkopové práce.

Trasovanie je efektívny spôsob, ako určiť tvar a štruktúru potrubia vrátane prípojok, kolien, revíznych šácht a iných prvkov. Disponujeme špičkovou technikou na vytrasovania potrubia:

Oprava kanalizácie - poškodeného (prasknutého) potrubia v Devíne

Naša firma sa špecializuje na opravu kanalizačných a vodovodných potrubí. Disponujeme vlastnou technikou na výkopové práce a vlastným skladom – havarijné opravy vieme realizovať aj cez noc, víkendy a štátne sviatky. Komplexné opravy na kľúč aj s kompletnými finálnymi úpravami – či už sa jedná o betónovanie, asfaltovanie a pod.

 • oprava poškodeného potrubia
 • oprava prevalenej kanalizácie
 • oprava popraskaného potrubia
 • komplexné opravy vodovodnej siete

Sme spoľahlivý partner na odborné a bezpečné realizácie výkopových prác.

Ako pracujeme pri čistení upchatého potrubia

Krtkovanie - čistenie odpadov - po Po krtkovaní
Krtkovanie - čistenie odpadov - pred Pred krtkovaním

Vortech s.r.o. ponúka komplexné služby v oblasti kanalizačných a vodovodných sietí

_
 • Frézovanie kanalizačného potrubia od tvrdých usadenín
 • Monitoring kanalizácie
 • Lokalizácia kanalizácie
 • Trasovanie kanalizácie
 • Oprava kanalizácie a vodovodného potrubia
 • Výkopové práce vlastnou technikou

Aká je cena za čistenie odopadov? Náš cenník krtkovania – možnosť platby kartou

Cena sa skladá z poplatku za výjazd, množstva odvedenej práce, a prípadne poplatku za materiál. Dopredu ju s vami dohodneme na mieste po obhliadke. Neskrývame žiadne poplatky a cenu umelo nenavýšime.

Krtkovanie Devín a okolie

Byty a rodinné domy: Fixná cena do dĺžky potrubia 10 metrov. Nad 10 metrov rátame každý začatý meter.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Cena závisí od priemeru potrubia, počtu vyčistených metrov a stupňa znečistenia.

Krtkovanie Devín - Havarijná služba

Volajte NONSTOP 0940 532 777

Krtkovanie Devín Vortech s.r.o. | Recenzie našej práce

Vortech® | Krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie| Monitoring, lokalizácia, trasovanie potrubí | Oprava a výmena potrubia vodovod a kanalizácia | Havarijná služba (VODA) NONSTOP 24/7 IconVortech® | Krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie| Monitoring, lokalizácia, trasovanie potrubí | Oprava a výmena potrubia vodovod a kanalizácia | Havarijná služba (VODA) NONSTOP 24/7

Barónka 1

4,9 30 reviews

 • Avatar Robert Hutera ★★★★★ pred 4 mesiacmi
  V súvislosti s opravou našej domovej vodovodnej prípojky sme oslovili viaceré firmy. Bohužiaľ, ako to už v našich končinách býva, problémom bola vždy komunikácia, dohodnutie záväzného termínu, resp. nezáujem.
  Pri firme Vortech s.r.o. bolo od začiatku jasné, že máme do činenia s profesionálmi. Aj vzhľadom na závažnosť poruchy (nedoplatok na vodnom v stovkách eur) prebehla obhliadka vrátane predbežného rozpočtu do 24 hodín a do ďalších 24 hodín aj samotné začatie prác.
  Po otvorení výkopu sprevádzali prácu aj komplikácie, avšak tieto boli na mieste promptne vyriešené. Keďže firma disponuje vlastnou technikou, podarilo sa jej ešte v ten istý deň poruchu odstrániť, výkop uzavrieť a zabetónovať.
  Kvalita, ústretovosť, rozumná cena a spoľahlivosť. Jednoznačne odporúčame.
 • Avatar SECURITY Agency s.r.o. ★★★★★ 5 months ago
  Odporúčame - veľmi dobrá havarijná služba. Mali sme upchatý odpad - vyčistili všetko dobre. Následným monitoringom zistili, že máme ešte nejaké problémy - všetko bolo urobené k maximálnej spokojnosti. Cena bola viac než prijateľná. 100% Odporúčame a ešte raz ďakujeme.
 • Používateľ služieb Google ★★★★★ pred 4 mesiacmi
  Odporúčame - veľmi dobrá havarijná služba. Mali sme upchatý odpad - vyčistili všetko dobre. Následným monitoringom zistili, že máme ešte nejaké problémy - všetko bolo urobené k maximálnej spokojnosti. Cena bola viac než prijateľná. 100% Odporúčame a ešte raz ďakujeme.
 • Avatar Dominika Huterová ★★★★★ pred 5 mesiacmi
  Dobrý deň, nakoľko som sa stretla v minulosti s firmami s ktorými som bola veľmi nespokojná dala som na hodnotenia a recenzie zákazníkov a vybrala som si túto firmu. Ako sa ukázalo, urobila som dobre. S ich prácou som bola maximálne spokojná, mali profesionálny prístup, rýchlu reakciu a po dokončení prác vyšli v ústrety s cenou k obojstannej spokojnosti. Túto firmu veľmi kladne hodnotím a môžem len odporúčit
 • Avatar Jiri Langr ★★★★★ pred 5 mesiacmi
  Firmu Vortech s.r.o. môžeme jednoznačne doporučiť po všetkých stránkach. Rýchlo, promtne, profesionálne...to sú prednosti f. Cenove podľa nášho výberu profesionálnych vodoinštalatérov jednoznačne najlepšie. Vďaka, že i s takouto super firmou sa dnes človek stretne...
 • Avatar Michaela Bugnitsova ★★★★★ pred 10 mesiacmi
  Musim pochváliť, že pani boli veľmi ochotní. Vyskúšali všetky metódy a vďaka kamere zistili, kde mame problém a navrhli riešenia.

Krtkovanie upchatych odpadov v Bratislave

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

  Ochrana autorských práv