Havarijná služba v SENCI | Poruchová služba vody

Sme spoľahlivá havarijná služba vody v Senci a okolí. Ponúkame rýchly zásah za výhodné ceny.

Havarijná služba Senec pre vodu, ktorá vyrieši každý havarijný stav profesionálne a za čo najlepšiu cenu.

Neodteká práčka, upchalo sa umývadlo alebo tečie WC? Na odstránenie poruchy vody a odpadu je tu naša nonstop havarijná služba v Senci. Pracujeme cez deň aj v noci a dorazíme k vám do 60 minút. Výjazd je zadarmo.

Havarijný stav neodporúčame riešiť domácim čistením. Pravdepodobne vám aj tak nepomôže, a navyše môžete poškodiť odtok. Problém spoľahlivo vyriešime až my, a to vďaka dlhoročným skúsenostiam a profesionálnej technike.

Výhodná cena a výjazd havarijnej služby s obhliadkou grátis √

 • Platba kartou je u nás samozrejmosťou
Krtkovanie - čistenie odpadov a kanalizácie v Bratislave - Havarijná služba - Havarijná služba Bratislava
 • V oblasti vody a kanalizácie je veľa možností kde môže nastať havarijný stav – poradíme si so všetkými poruchami vody alebo kanalizácie
 • Kde všade môže nastať havarijná situácia:

umývadlo, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, guličky, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

Havarijná služba Senec – lokality pôsobnosti :

SENEC, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie

Havarijné stavy odstraňujeme pre:

Užívateľov rodinných domov, bytov, bytovky, bytové spoločenstvá, nákupné centrá, logistické parky, reštaurácie, hotely, bary, penzióny, privátne ubytovania, záhradníctva, nemocnice, ubytovne, školy, priemyselné objekty, zariadenia pre seniorov, športové zariadenia, kaderníctva, obce, mestá, samosprávy, štátne inštitúcie a pod.

Používame osvedčené metódy a poruchu odstránime rýchlo, bezpečne a efektívne. Po obhliadke miesta zvolíme odborný postup, aby sme vás zbavili upchatého potrubia a nepríjemného zápachu.

Naša poruchová služba vody sa vám zíde hlavne v týchto prípadoch:

 • havarijné čistenie kanalizácie a upchatého potrubiaotrubia
 • čistenie upchatého odtoku (umývadlo, sifón, vaňa, sprchový kút, kuchynský drez)
 • čistenie, výmena a oprava WC, splachovača, nádržky a napúšťacieho mechanizmu
 • oprava kanalizácie a kanalizačných stúpačiek
 • čistenie nevypúšťajúcej umývačky riadu a práčky
 • montáž a oprava batérie
 • výmena sifónov, ventilov a prívodných hadíc
 • oprava a výmena vodovodného potrubia
 • oprava a výmena kanalizačného a odpadového potrubia
 • havarijné výkopové práce vlastnou technikou

S našou havarijnou službou nemusíte na nič čakať. Máme vlastný sklad, takže disponujeme potrebným materiálom aj v noci, cez víkendy a sviatky. Sme tu pre vás nonstop 24/7.

Havarijné čistenie odpadov a odtokového potrubia - elektromechanickým krtkom

Elektromechanické krtkovanie – čistenie odpadov sa vykonáva použitím motorovej frézy, ktorá má výmenné hroty. Čistenie odtokového potrubia špirálou sa robí tam, kde sú menšie priemery potrubia napr. v kuchynských drezoch, toaletách, umývadlách, vaniach a sprchovacích kútoch s priemermi od DN 32 až DN 125, s 90 stupňovými kolenami. Elektrický „krtko“ je vybavený indukčným motorom, ktorý roztočí a oceľovú strunu, ktorá potom uvoľňuje rôzne usadeniny (tuk, zvyšky jedla, toaletný papier …) na kanalizačnom a odpadovom potrubí. Výhodou elektromechanického prepchávania odpado je jednoduchosť. Tento typ krtkovania nespôsobí vyplavenie splaškov ako je to pri vysokotlakovom čistení.

Havarijné čistenie kanalizácie vysokým tlakom - hydročistenie

Účinnejšie čistenie kanalizácie je vysokotlakové. Týmto hydročisteníme je voda vháňaná pod vysokým tlakom do každého miesta potrubia, a dokonale ho zbavíme usadenín. Tlakové čistenie odporúčame pri prevencii pokiaľ je na rúrkach po obvode pevná usadenina. Zariadenie na čistenie umožňuje, že sa môžeme dostať priamo k miestu nech sa nachádza kdekoľvek a môžeme zvoliť najoptimálnejší variant na odstránenie upchávky. Tlakovo môžeme vyčistiť skoro všetky priemery ležatého ale aj zvislého kanalizačného potrubia od DN 110 až po DN 600, pričom prietok vody dosahuje pri čistení až 75l/min a 200bar. Samozrejme vieme čistiť aj väčšie priemery potrubí po dohode. K dispozícii máme veľké množstvo čistiacich trysiek pre rôzne druhy znečistenia v potrubí. Vysokotlaková čistiaca technika je zabudovaná v skriňovom type dodávky odkiaľ sa čerpá voda, ktorá je vháňaná vysokotlakovým čerpadlom do hadíc a trysiek a odplaví upchávku v odpade.

Vysokotlakové čistenie kanalizácie dôkladne prečistí potrubie, čo znamená, že po vyčistení zostane potrubie úplne čisté bez usadenín. Týmto čístením predĺžite životnosť Vašej kanalizácie.

Ako pracuje havarijná služba

Krtkovanie - čistenie odpadov - po Po krtkovaní
Krtkovanie - čistenie odpadov - pred Pred krtkovaním

Havarijná služba Senec / Poruchová služba vody - Cenník

Cena závisí od množstva práce, prípadne od poplatku za materiál. Dopredu ju s vami preberieme telefonicky alebo na mieste po obhliadke. U nás môžete platiť bezpečne kartou. Výjazd je zdarma!

Žiadne skryté poplatky. Žiadne umelé navýšenie ceny.